Скульптор Борис Данилюк презентував макет пам'ятника Героям, який спорудять у Буську

Дата: 21.02.2022 17:36

Фото без опису

Сьогодні, 21 лютого, скульптор Борис Данилюк презентував макет пам’ятника Героям, який виготовлять до вересня та встановлять у Буську до Дня Гідності та Свободи.

???? Буський міський голова Ростислав Сліпець, депутат міської ради Сергій Бондаренко, волонтер Ігор Репецький, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Микола Владика та депутат районної ради Микола Микитин спільно з скульптором обговорили питання виготовлення елементів пам'ятника, терміни та черговість виконання робіт, кошторис, якою має бути основа, кріплення.

???? Для здешевлення вартості гранітний та бронзовий елементи пам’ятника, вигляд якого був погоджений під час засідання організаційного комітету в формі Свічі - символа життя і смерті, замовлятимуть у безпосередніх виробників.

???? Розтоплений віск, який стікатиме зі свічки, плавно переходитиме у людські постаті і символізуватиме людей, які загинули за українську ідею впродовж чотирьох періодів історії: Княжої та Козацької діб, національно-визвольної боротьби ОУН-УПА, Героїв сучасної України – Небесної Сотні та полеглих захисників на сході.

Тут викарбують імена тих бущан, котрі поклали своє життя на вівтар Свободи з часу здобуття незалежності.

Фото без опису