Допомагаємо нашим військовим продуктами та засобами гігієни

Дата: 27.02.2022 19:25

Фото без описуУ всіх центрах округів нашої громади та в м.Буську жителі активно збирають продукти харчування та засоби гігієни для наших захисників та внутрішньо переміщених осіб, які прибувають з регіонів, охоплених активними бойовими діями.

? У неділю, 27 лютого, частину зібраного з Буська передали нашим захисникам у Львівський пункт збору допомоги для військових: сухі пайки, вода мінеральна, засоби гігієни, шкарпетки, макарони, крупи, чай, кава, сигарети і інші необхідні речі.

? Окрім цього, з Милятинського старостинського округу сьогодні відправили машину з харчами у Львівський військово-медичний клінічний центр Західного регіону, а з Заводського - у військову частину, яка дислокується в м.Городок.

? Інші старостинські округи також готові направляти зібрану допомогу захисникам, дякуючи небайдужим мешканцям, депутатам, підприємцям, фермерам.

???????? Наші люди - найкращі в світі! Слава Україні! Смерть ворогам!