Чоловіки 18-60 років, які прибувають у Буську МТГ, мають стати на військовий облік

Дата: 02.03.2022 13:36

Фото без описуЧоловікам віком від 18 до 60 років, які прибули на територію Буської міської територіальної громади в період воєнного стану, у зв'язку з евакуацією із зони бойових дій та інших населених пунктів не пізніше 24 години з часу прибуття, необхідно з'явитися у Другий відділ Золочівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в м.Буську (вул.Грушевського, 1а) для взяття на військовий облік.

? Суб'єктам, які здійснюють розміщення внутрішньо переміщених осіб, старостам округів забезпечити виконання вище зазначених вимог про що невідкладно інформувати територіальні центри та міську раду.