До уваги виробників та реалізаторів харчових продуктів Буської МТГ!

Дата: 04.03.2022 17:42

Фото без описуВчергове нагадуємо, що ціни на продукти харчування мають залишатися на рівні цін, що були встановлені станом на 23.02.2022 р.

????Зважаючи на непоодинокі випадки підняття цін на основні продовольчі товари у магазинах в умовах воєнного стану, просимо громадян повідомляти про такі факти.

????Якщо ви виявили неправомірне підвищення цін, повідомте Держпродспоживслужбу або її територіальні органи. Зробити це можна:

?? за допомогою електронної пошти info@dpss.gov.ua;

?? за телефонами (050) 230 04 28, (096) 000 98 23;

?? через чат-бот, який працює в мессенджері Телеграм.

?? також ви можете звертатись до Золочівського районного управління Держпродспоживслужби за тел. (03265) 4-52-90, ел. адреса zolochivdpss@ukr.net.

??У зверненні необхідно чітко зазначити найменування та адресу магазину й назву населенного пункту.