Дата: 15.03.2022 12:40

Фото без описуВ населені пункти Буської міської територіальної громади продовжують прибувати тимчасово переміщені особи з регіонів, охоплених активними бойовими діями.

???? Станом на 09.00 год. 15 березня Буським ЦНАП зареєстровано 1088 переміщених осіб, з них 241 дитина.

Більша частина людей знайшли прихисток у приватному секторі - 1049, в закладах комунальної сфери (Олеський професійний ліцей) - 39.

???? Нагадаємо, що прибуваючі громадяни мають зареєструватися в Буському ЦНАП, аби у них була можливість отримувати соціальні виплати, чоловіки ж віком 18-60 років впродовж доби зобов'язані стати на облік у Другому відділі Золочівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в м.Буську (вул.Грушевського, 1а).