Буська МТГ продовжує приймати внутрішньо переміщених осіб, збирати допомогу для них та військових

Дата: 22.03.2022 12:39

Фото без описуМіська рада вдячна усім, хто надав прихисток внутрішньо переміщеним особам на території нашої громади, допомагає гуманітарною допомогою їм та українським військовим: медикаментами, продуктами харчування, засобами гігієни, взуттям та одягом. ??Ваша допомога є вкрай потрібною для здобуття нашої спільної перемоги у війні з російським окупантом.

???? Зазначимо, що станом на 9.00 год. 22 березня в населених пунктах Буської МТГ зареєстровано 1466 внутрішньо переміщених осіб, серед них 347 дітей. У приватному секторі проживає 1420 людей, в закладах комунальної сфери - 46.

???? Нагадаємо, що прибуваючі громадяни мають зареєструватися в Буському ЦНАП, аби у них була можливість отримувати гуманітарну допомогу, соціальні виплати, чоловіки ж віком 18-60 років впродовж доби зобов'язані стати на облік у Другому відділі Золочівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в м.Буську (вул.Грушевського, 1а).

???? ЦНАП Буської міської ради знаходиться за адресою м.Буськ, вул.Львівська,2.

Графік роботи:

Понеділок: з 09.00 до 16.00 год.

Вівторок: з 09.00 до 16.00 год.

Середа: з 09.00 до 16.00 год.

Четвер: з 09.00 до 20.00 год.

П’ятниця: з 09.00 до 16.00 год.

Субота: з 09.00 до 16.00 год.