Відбулася Відкрита першість Буської ДЮСШ з легкої атлетики

Дата: 18.05.2022 13:22

Фото без описуНа честь Збройних Сил України, які мужньо захищають нашу країну від окупантів, 17 травня у Буську відбулася Відкрита першість Буської ДЮСШ з легкої атлетики серед учасників 2005 р.н. і молодших.

???? У змаганнях взяли участь більше 100 учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівської та Тернопільської областей, які поміж собою виявляли кращих у бігу на 100, 300 та 1000 метрів, спортивній ходьбі на 1000 метрів та у стрибках в довжину.

???? Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Буської ДЮСШ.

? Зазначимо, що змагання проводилися згідно діючих правил IAAF та відповідно усіх норм та рекомендацій ДСНС воєнного характеру та запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів.

???? Під час змагів команди долучилися до збору коштів для потреб Збройних Сил України.