В Буській МТГ демонтують пам'ятники комуністичної епохи

Дата: 21.05.2022 00:38

Виконавчий комітет Буської міської ради прийняв рішення про демонтаж пам’яток, символіки, зображень та іншої атрибутики колишнього комуністичного тоталітарного режиму та країни-агресора на території нашої громади.

???????? Зокрема, демонтажу підлягають: залізобетонна колона із зображенням голови радянського (російського) воїна та елементи символіки на плиті перед колоною, що є частинами монументу загиблим радянським воїнам на дільниці кладовища в м. Буськ по вул. Є.Петрушевича; скульптура воїна радянської армії на території кладовища в с. Новий Милятин по вул. Центральна; скульптура воїна радянської армії в с. Тур’я по вул. Центральна; скульптура воїна радянської армії в с. Гутисько-Тур’янське по вул. Центральна.

???????? Зазначені елементи та скульптури перебувають у незадовільному технічному стані та втратили предмет охорони пам’яток історії місцевого значення.

???????? Роботи з демонтажу проводитиме Буське міське комунальне підприємство.