За підтримки Буської міської ради сьогодні, 1 червня, біля міського народного дому відбулося яскраве святкове дійство з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2022 16:59

Фото без описуСотні дітей різного віку не лише з Буська, а й з інших населених пунктів нашої громади прибули на свято, аби взяти участь у конкурсах та іграх, квестах, майстер-класах, зробити фото біля фотозони, потанцювати, побачити екзотичних тваринок на зоовиставці "Малята і звірята", переглянути концертну програму, поринути в незабутню подорож у країну "Мультляндію" та зустрітися у "Зеленій бібліотеці". Опісля у міському парку ім.Івана Франка для дітей працювали безкоштовні атракціони.

???????? Солодкі подарунки для юних мешканців громади - учасників свята - підготувала міська рада.

"Завдання родини, суспільства і держави — турбуватися про наше майбутнє - українських дітей. Особливо зараз, у час, коли триває війна, коли гинуть наші військові, цивільне населення, серед якого діти. Для кожного з нас, дорослих, дуже важливо зробити все можливе, щоб наші діти росли здоровими, щоб їх дитинство було радісним і щасливим", - зазначив у Міжнародний день захисту дітей очільник нашої громади Ростислав Сліпець.

???????? Організатором заходу став відділ освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради.