Медичні заклади отримають гуманітарну допомогу з Польщі

Дата: 22.08.2022 12:29

Фото без описуДля потреб КНП «Буська центральна районна лікарня» та хоспісного відділення Олеської районної лікарні за сприяння Олени Бжезіньскої сьогодні, 22 серпня, прибула гуманітарна допомога з Польщі: протипролежневі матраси Bioflote-5000 (виробник Rema Fund); хірургічні нитки; лапароскопічні рукоятки ультразвукової хірургічної системи фірми Harmonic – 2 комплекти.

? Буський міський голова Ростислав Сліпець щиро вдячний нашим друзям з Варшави, які вже неодноразово направляли гуманітарну допомогу для потреб військовослужбовців ЗСУ та пацієнтів медичних закладів Бущини - Роберту Ковальському та фундації Ruch Chrzescinskiej MT28, волонтерові Олександру Куцю, який безкоштовно доставив своїм автотранспортом вантаж у м.Буськ.