Освітяни Бущини готові до нового навчального року

Дата: 29.08.2022 19:27

В незвичному форматі під відкритим небом відбулося сьогодні, 29 серпня, традиційне зібрання керівників освітніх закладів Бущини перед початком нового навчального року.

? Йшлося про те, як працювати колективам шкіл в умовах воєнного стану, про готовність укриттів, форми очної та дистанційної роботи, які використовуватимуть освітяни під час проведення уроків. Модератором зустрічі була начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Ричель.

? Звернувся до керівників закладів Буський міський голова Ростислав Сліпець.

Очільник нашої громади подякував педагогам за роботу, акцентував увагу на викликах, які очікують освітян під час організації навчально-виховного процесу.

"Цей навчальний рік ми розпочинаємо в умовах війни, водночас розуміємо, що дітям треба навчатися, адже вони наше майбутнє й мають зростати розумними та освіченими", - зазначив у своєму виступі міський голова.

? Хвилиною мовчання педагоги вшанували захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

? Поряд з місцем проведення зібрання усі охочі мали нагоду ознайомитися з виставкою робіт Буського будинку дитячої та юнацької творчості, побачити, як діти під керівництвом своїх наставників вправляються в образотворчому мистецтві, виготовленні виробів з бісеру, витинанні..

Також показали свою майстерність у вокальному співі та грі на музичних інструментах учні Буської музичної школи.