У Львові нагородили бущан з нагоди Дня працівника освіти

Дата: 30.09.2022 12:39

Фото без описуЗ нагоди відзначення Дня працівника освіти за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну дяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді Подяками Міністерства освіти і науки України у приміщенні Львівського Будинку вчених 29 вересня  нагороджено:

- ПАСІЧНИКА БОГДАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА - директора Буської ДЮСШ;
- САНДАК ТЕТЯНУ ІВАНІВНУ - директора закладу дошкільної освіти "Лелеченя" м.Буськ;
- ТХІР НАТАЛІЮ ПЕТРІВНУ - керівника гуртка бісероплетіння Буського БДЮТ;
- БІЛІНСЬКУ ОКСАНУ ІГОРІВНУ - вчителя англійської мови Буського ЗЗСО-гімназії м.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка;
- ВОЛОШИН ЛАРИСУ МИХАЙЛІВНУ - заст.директора Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1;
- ГАЧКЕВИЧ КАТЕРИНУ ЮРІЇВНУ - керівника гуртка образотворчого мистецтва Буського БДЮТ;
- ЄРЕТИКА ВОЛОДИМИР ЮХИМОВИЧА -  старшого тренера-викладача Буської ДЮСШ.
? Також Подяку департаменту освіти і науки Львівської ОВА отримала за ІІІ місце у номінації "Керівник гуртка художньо-естетичного напряму позашкільної освіти" за результатами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості" КАМІНСЬКА МАРІЯ МИРОНІВНА, путівкою в санаторій "Пролісок" (м.Трускавець) нагороджено АНТОНИШИН ОЛЬГУ СТЕПАНІВНУ - директорку, вчительку української мови і літератури Буського ЗЗСО-гімназії м.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка.