До дня міста у Буську відбувся традиційний футбольний турнір серед команд вулиць

Дата: 03.10.2022 14:55

Фото без описуВ рамках відзначення Дня міста на спортивному комплексі Буської ДЮСШ у неділю, 2 жовтня, відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед команд вулиць міста на призи міського голови Ростислава Сліпця.

Цьогоріч участь у турнірі взяли 6 команд:

Група «А»: Технічна/Хмельницького, Папірня, Польна.

Група «Б»: Львівська, Центр, Галицька.

В півфіналах зустрілися команди, які набрали найбільше очок у своїх групах:

Польна – Галицька – 1:2, Львівська – Технічна/Хмельницького – 5:2.

? Переможцем турніру стала команда вул.Галицька , яка перемогла у безкомпромісній боротьбі команду вул. Львівська (осн. час -1-1 , за пенальті 2-0).

? У матчі за ІІІ місце перемогла команда вулиць Технічна/Хмельницького, яка здолала з рахунком 4-1 команду вул. Польна.

?? Нагородження кубками та медалями провели: Буський міський голова Ростислав Сліпець, голова федерації футболу Буської МТГ Андрій Курій та директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник.

Під час матчів серед учасників турніру та вболівальників проводився благодійний збір коштів на потреби Збройних Сил України.