До 925-річниці Дня міста у спортивному залі Буської ДЮСШ сьогодні, 2 жовтня, відбувся турнір з волейболу серед команд міст Буська, Золочева та Броди

Дата: 03.10.2022 14:59

Фото без описуЗа результатами змагів святкувала перемогу команда м.Броди, ІІ місце за командою Буська, ІІІ зайняла команда м.Золочів.

? Нагородження кубками та медалями учасників команд провели: заступник міського голови Володимир Зеленюх, голова федерації волейболу нашої громади Анатолій Куц та директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник.

? Учасники команд також долучилися до збору благодійних коштів для ЗСУ, який проводився цього дня під час спортивних змагань до Дня міста.