У Буську відбулися традиційні обласні легкоатлетичні змагання з бігу та спортивної ходьби

Дата: 03.10.2022 15:01

До дня міста 2 жовтня у Буську відбулися традиційні обласні легкоатлетичні змагання з бігу на 500 м та спортивної ходьби на 1000 м на призи Буського міського голови серед юнаків та дівчат у вікових категоріях: 2013-2014 р.н.; 2011-2012 р.н.; 2009-2010 р.н.; 2007-2008 р.н.; 2005-2006 р.н.; 2007-2008 р.н.; 2005-2006 р.н.; 2003-2004 р.н. та дорослі 2002 і старші.

? Участь у змагах взяли вихованці Буської ДЮСШ, учні закладів загальної середньої освіти нашої громади, спортивних шкіл Львова, а також спортсмени з Миколаєва, Золочева та міста Зборів Тернопільської області.

? Легкоатлети показали відмінні результати на доріжках реконструйованого минулоріч спортивного ядра міста, дехто зміг встановити свої особисті рекорди.

? Нагородження переможців та призерів у вікових групах провели: заступник міського голови Володимир Зеленюх, старший тренер відділення легкої атлетики Буської ДЮСШ Володимир Єретик та тренер Юліан Єретик.

? Зазначимо, що Буська ДЮСШ виховала цілу плеяду талановитих легкоатлетів, які вдало виступають на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, у складі збірної команди України, захищаючи честь Львівщини та України, прославляючи наше місто Буськ та нашу громаду.