Вітання міського голови Ростислава Сліпця з Днем захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2022 10:02

Фото без описуСьогодні, у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, ми вшановуємо захисників рідної землі.

? І це невипадково, адже як 80 років тому Богородиця стала Покровителькою для воїнів Української Повстанської Армії, так і сьогодні під її Покров стають новітні Герої України.

? Впродовж восьми останніх років, з часу, коли триває війна з росією, ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють наші воїни. Вони захищають нашу незалежність та європейський шлях розвитку, виборюють майбутнє для нашої країни, надихають вірою у перемогу добра над злом.

? Сьогодні ми схиляємо голови перед загиблими захисниками та ? молимося за тих, хто зараз перебуває на фронті.

?? Слава Українському народові! Слава Україні та її героям!