Відбір громадян України на військову службу за контрактом у ЗСУ

Дата: 14.11.2022 15:58

Під час укладання першого контракту виплачується одноразова грошова винагорода, у розмірах:
Особам рядового складу - 8 розмірів прожиткового мінімуму, яка складає (20 064 гривень).
Особам сержантського і старшинського складу - 9 розмірів прожиткового мінімуму, яка складає (22 572 гривні).

Також можна отримати підйомну допомогу в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї, яка переїжджає з ним на нове місце служби в інший населений пункт, або у зв’язку з передислокацією військової частини.
Серед переваг військової служби за контактом: можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі.
Особи сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, направляються на курс військової підготовки за напрямом, що відповідає профілю службової діяльності, з урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності можуть призначатися на посади, що підлягають заміщенню особами молодшого офіцерського складу, з подальшим присвоєнням офіцерського звання.
Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, - в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.
За більш детальною інформацією можна звернутись у Відділ №2 Центру комплектування та соціальної підтримки м. Буськ, вул.Михайла Грушевського,1а за місцем реєстрації.