Особи з інвалідністю можуть безкоштовно отримати протези нижніх кінцівок

Дата: 25.11.2022 11:36

Фото без описуОВ "АВАНТІ ТРЕЙД" 79068, Львівська обл., місто Львів, вул.Мазепи І. гетьмана, будинок 1-Б, офіс 28, Тел. : 0800303933 , 0676443933

E-mail:  office@avantitreyd.com.ua   Сайт: https://avantitreyd.com.ua

Протези нижніх кінцівок безкоштовно виготовляємо та видаємо особам з інвалідністю та пенсіонерам по віку після одно чи двобічної ампутації на рівні нижньої / середньої / верхньої третини гомілки або стегна.

Протези нижніх кінцівок використовуються для косметичного заміщення та виконання функцій втраченої кінцівки.

Виготовляємо протези на професійному обладнанні AFT group за новітніми технологіями по індивідуальним замірам, згідно з показниками функціональних можливостей пацієнта, які визначає лікар-ортопед з високоякісних комплектуючих провідних світових виробників (Оtto bock, Streifeneder, IB-ER  PROSTHETSCS…).

Зняття мірок та виготовлення протезів проводиться фаховими техніками-протезистами. Кваліфікований персонал навчає також догляду за куксою, правилам користування протезом та основам ходьби на протезі. За бажанням пацієнта проводиться безкоштовне обслуговування на дому.

Окрім основних протезів для ходьби виготовляємо протези для купання, які використовуються для прийняття душу, під час проведення водних процедур.

Під час періоду експлуатації протезів, при необхідності, працівники підприємства проводять гарантійний та післягарантійний ремонт  даних виробів.

Ми здійснюємо безкоштовне забезпечення протезами, ортезами та додатковими засобами для особистого догляду та захисту пільгових категорій населення згідно наступних нормативних актів:

·         Постанова про затвердження порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів… [переглянути]

·         Наказ про затвердження порядків визначення функціональних можливостей інваліда, дитини-інваліда, іншої особи… [переглянути]

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 (зі змінами ) право на безкоштовне отримання протезно-ортопедичних виробів мають:

·         Діти з інвалідністю

·         Діти до 18 років без встановлення інвалідності (за висновком ЛКК)

·         Особи з інвалідністю

·         Пенсіонери за віком без встановлення інвалідності (за висновком ЛКК)

·         Військовослужбовці та учасники АТО не залежно від встановлення їм інвалідності (за рішенням ВЛК або ЛКК)

Зазначені вище категорії осіб забезпечуються технічними реабілітаційними засобами без права продажу, передачі або дарування їх іншим людям протягом строку, на який вони видаються.

Перелік документів, які необхідно надати  в орган соціального захисту населення (ЦНАП) для безкоштовного забезпечення протезно-ортопедичними виробами:

·         заяву про забезпечення засобом реабілітації;

·         паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту (далі – документ, що посвідчує особу), або свідоцтво про народження (для дітей віком до 14 років);

·         індивідуальна програма (для особи з інвалідністю та дитини з інвалідністю) або висновок ЛКК (для інших осіб, осіб з інвалідністю, група інвалідності яких установлена до 1 січня 2007 р. безстроково або строк дії не закінчився), що містить показання для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;

·         копія одного з передбачених Податковим кодексом України документів з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків або паспорт громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);

·         оригінал довідки з місця роботи, служби або навчання особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи (для осіб, які працюють, служать, навчаються) – для забезпечення протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортопедичним взуттям, активними кріслами колісними;

·         посвідчення, яке підтверджує право особи на пільги.