З початком навчального року у Буській МТГ тривають спортивні ігри серед учнів закладів освіти

Дата: 25.11.2022 18:46

Фото без описуМета та завдання їх проведення – популяризація та розвиток спорту, здорового способу життя, визначення кращих учнів ЗЗСО у видах спорту, відбір для занять у спортивних групах ДЮСШ.

🔸 Маючи чудову спортивну базу та інфраструктуру Буської ДЮСШ впродовж навчального року учні ЗЗСО нашої громади мають змогу брати участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу, легкої атлетики, футболу, футзалу, «Стартах надій», волейболу, чотириборстві «Дружба».

У вересні-листопаді проведено змагання серед учнів ЗЗСО І-ІІ, І-ІІІ ступенів: легкоатлетичного кросу; чотириборства «Дружба»; футболу.

🔸 Серед найактивніших команд закладів загальної середньої освіти:

- І–ІІІ ступенів: Буського ЗЗСО №2, Буського ЗЗСО №1, Новомилятинського ЗЗСО, Побужанського ЗЗСО, Тур’янського ЗЗСО, Заводського ЗЗСО, Ожидівського ЗЗСО, НВК «Буська ЗОШ I ст. — гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» ;

- І-ІІ ступенів: Яблунівський ЗЗСО, Соколянський ЗЗСО, Ракобовтівський ЗЗСО, Переволочнянський ЗЗСО, Чанизький ЗЗСО, Новосілківський ЗЗСО.

🔸 Після закінчення спортивної олімпіади будуть підведені командні підсумки змагань. За підтримки Буського міського голови Ростислава Сліпця та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Марії Ричель переможці та призери - команди навчальних закладів, директори та вчителі шкіл фізвиховання будуть відзначені спортивними нагородами.

🔸 Незважаючи на воєнний стан та повітряні тривоги, наша громада продовжує жити спортивним життям, здобувати перемоги та підтримувати ЗСУ.