Буськ готується до нового року та Різдва Христового

Дата: 23.12.2022 15:28

Напередодні Різдва та Нового 2023 року на площі Ринок у Буську працівники міського комунального підприємства встановили різдвяний вертеп (шопку), а пластуни Буської станиці НСОУ передали мешканцям міста Вифлеємський вогонь миру.

🔸 На цю урочисту подію завітали секретар міської ради Людмила Рудіон, заступник міського голови Володимир Зеленюх, мешканці міста, аби отримати частинку символічного вогню 🔥, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

🔸 "Сьогодні ми бачимо власними очима радісне світло, радісний вогонь з Вифлеєму, з місця, де народився Христос. Цей вогонь є запевненням того, що свято буде! Свято Різдва, свято очікування перемоги над ворогом, свято єднання з Богом, свято єднання українців у єдиній вірі.

Хай цей вогонь розійдеться по усій Україні, Україні обпаленій, зруйнованій, спопелілій, але нескореній! Хай сяє він у кожній церкві, в кожній родині, криївці, бомбосховищі, під обстрілом ворога на полі бою та скріплює наші душі Любов'ю, Вірою та Надією!", - зазначила у своєму виступі секретар міської ради Людмила Рудіон.

🔸 Надалі з колядками виступили учасники хору учнів Буської дитячої музичної школи (керівник - Уляна Петришин).

За гарне виконання різдвяних обрядових пісень діти отримали коляду від керівництва міської ради - солодощі.

🔸 Вела захід директор Буського міського народного дому Любов Огороднік.