Повідомлення щодо початку підготовки аналітичного звіту з метою проведення містобудівного моніторингу

Дата: 31.01.2023 11:11

Фото без описуЗгідно статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» містобудівний моніторинг - система спостережень, аналіз реалізації містобудівної документації, оцінки та прогнозу стану і змін об’єктів містобудування, які проводяться відповідно до вимог містобудівної документації та спрямовані на забезпечення сталого розвитку територій з урахуванням державних і громадських інтересів.

З метою виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та  Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170 Буська міська рада розпочинає прийом пропозицій щодо необхідності здійснення моніторингу окремих об’єктів містобудування, а саме, генеральних планів: м.Буськ, смт.Олесько, с.Ланерівка, с.Побужани, с.Ожидів, с.Боложинів, с.Вербляни, с.Заболотне, с.Заводське, с.Купче, с.Новий Милятин, с.Підставки, с.Ракобовти, с.Волиця-Деревлянська, с.Журатин, с.Забрід, с.Йосипівка, с.Кізлів, с.Рижани, с.Соколя, с.Грабова, с.Кути, с.Новосілки, с.Чучмани, с.Яблунівка, с.Гумниська, с.Гутисько-Тур’янське, с.Кудирявці, с.Ріпнів, с.Соколівка, с.Старий Милятин, с.Стовпин, с.Чаниж, с.Брахівка, с.Хватів, с.Гаївське, с. Закомар’я, с.Тур’я та с.Топорів, а також детальних планів територій (затверджених до 30.12.2022 року).

З текстом Аналітичного звіту можна ознайомитися ТУТ

Пропозиції приймаються з 04.01.2023 р. по 18.01.2023 р. в паперовому (смт Добротвір, вул. І.Франка 16) та електронному вигляді (04374128@mail.gov.ua).