Військові у госпіталі отримали від бущан великодні гостинці

Дата: 15.04.2023 16:28

Фото без описуБуський міський голова Ростислав Сліпець сьогодні, 15 квітня, відвідав українських захисників, які перебувають на лікуванні в одному з військових госпіталів Національної Гвардії України, аби привітати їх та медичний персонал закладу з прийдешніми Великодніми святами, передати від вдячних мешканців Буська великодні гостинці відважним воїнам.

🔸 Вже не вперше до благодійної акції долучилися парафіяни міського храму св. Апостолів Петра і Павла, які цього разу підготували 80 пакунків з традиційними великодніми стравами для кожного солдата: паска, крашанки, ковбаса, сир, шинка, масло, шпондер, хрін. Не забули й про лікарів та медичних сестер: для них містяни теж підготували великий великодній кошик.

Обряд освячення провів настоятель храму, отець-декан ПЦУ Петро Салабай.

🔸 Як зазначив міський голова Ростислав Сліпець, українці - народ глибоко релігійний, який поважає свої традиції, тому кожен захисник, навіть поза своєю домівкою, має відчувати увагу та підтримку, любов рідного дому, дух світлого Воскресіння Христового.