В суботу, 22 квітня, молодша група учнів Буської ДЮСШ відділення футболу (тренер-викладач Сергій Горошко) взяла участь в турнірі з футболу "Soccerpoint cup 2023" у м.Львів

Дата: 27.04.2023 09:47
Кількість переглядів: 124

Фото без опису8 команд-учасниць : "Карпати" (білі), "Карпати" (зелені), "Арсенал"(м.Сокаль), "Галичина" (м.Львів), Грабовецько-Дулібівська ДЮСШ, "Джуніор Клуб", ДЮСШ "Рух" та ДЮСШ Буськ були розподілені на 2 групи, з яких по 2 кращі команди виходили до півфіналу змагань.

Вихованці Сергія Горошка, посівши 2 місце у групі, потрапили до півфіналу, де, на жаль, поступились команді "Галичина" (м.Львів).

🥉У матчі за 3-4 місце наші футболісти здобули впевнену перемогу, перегравши "Карпати" з рахунком 3-1, за що отримали медалі та Кубок за ІІІ призове місце!

Щира подяка батькам за постійну співпрацю зі спортивною школою у підготовці та участі у змаганнях!