Буський міський голова Ростислав Сліпець привітав матерів зі святом під час звітного концерту учнів та викладачів Буської ДМШ

Дата: 14.05.2023 12:06

Фото без описуБуський міський голова Ростислав Сліпець привітав матерів Бущини зі святом під час звітного концерту учнів та викладачів Буської дитячої музичної школи, який відбувся сьогодні, 14 травня, до Дня Матері "Молитва мами - щира пісня долі...".

"Щиро вітаю з Днем Матері! Нехай кожна хвилина життя буде сповнена любов'ю та радістю! Нехай ваше материнське серце не знає смутку. Нехай діти радують успіхами та турботою! Добра вам і радісного материнства! Велика подяка матерям, чиї сини і доньки, захищають нашу країну", - зазначив у своєму виступі міський голова.