Для українських воїнів від мешканців громади передадуть 16 комплектів літньої форми

Дата: 17.05.2023 09:28

Українські захисники від мешканців Буської міської територіальної громади отримають 16 комплектів якісної літньої військової форми, яку виготовили на прохання Буського міського голови Ростислава Сліпця на одному з швейних підприємств області.

Загальна вартість форми 24 тис. грн (1500 грн за один комплект).

9 тис. грн на її придбання зібрали директори та педагогічні працівники під час проведення атестації (на залишку ще 1 тис.грн), інші - 15 тис.грн - надала волонтер Уляна Бандурович з 42.200 грн, які були їй передані після проведення благодійної акції "Весна переможе", яку організували та провели 6 травня учителі Буського ЗЗСО - Гімназії ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка Ольга Пінчаківська та Світлана Коваль.

Вже днями форму через волонтера Миколу Мазурика передадуть воїнам.

Буський міський голова висловлює щиру подяку волонтерові Уляні Бандурович та усім, хто долучився до збору коштів на придбання військової форми захисникам, робить свій вклад у нашу перемогу над ворогом!

#РазомДоПеремоги.