Легкоатлети нашої громади в числі кращих на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів

Дата: 21.06.2023 10:37

Фото без опису17-18 червня в м. Івано-Франківськ відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів U20, де учні та випускники Буської ДЮСШ продемонстрували відмінні результати:

🥇 - Діжак Вікторія - здобула перемогу у спортивній ходьбі на 10000 м. з новим особистим рекордом! - 51.19.21 (тренери: Єретик В.Ю., Єретик Ю.В., Ільчишин Г.Я.)

🥉- Шварц Олег - посів третє місце з бігу на 3000 з/п - 10.03.55 (тренери: Тарнакін В.В., Єретик В.Ю., Єретик Ю.В.)

🥉- Авдєєва Вікторія - третє місце спортивна ходьба на 10000 м. - 56.17.29 (тренери: Єретик В.Ю., Єретик Ю.В., Вільгота В.П.)

🥇- Михалюк Марія - перше місце у складі естафетної команди збірної Львівської області 4х400 м. - 3.55.83 (тренери: Порошина О.В., Єретик В.Ю., Єретик Ю.В., Черних В.М.)