Запрошуємо бущан на Білу Гору на вшанування пам'яті о.Маркіяна Шашкевича

Дата: 03.08.2023 09:57

Фото без описуЦьогоріч виповнюється 212  років з дня народження Будителя Галичини - отця Маркіяна Шашкевича!

‼️ У неділю, 6 серпня, на Білій горі поблизу с. Підлисся відбудуться традиційні о цій порі заходи:

▪️ 12.00 год. Архієрейська літургія за участю Владики Володимира Груци;

▪️ 13.00 год. Літературно-мистецьке дійство «СВІТЛО МАРКІЯНА, з вірою у ПЕРЕМОГУ» за участю запрошених мистецьких колективів та окремих виконавців.

🔸Нагадаємо, що коротке, але таке сповнене любові до людей, до Бога та України життя Маркіяна Шашкевича - зачинателя нової української літератури в Галичині - тісно пов’язане з селами нашої громади Гумниська та Новосілки, де отець Маркіян був парафіяльним священником.