Відбулася третє виїзна акція «Молитва за мир в Україні»

Дата: 11.08.2023 20:06

Фото без описуВиїзна акція «Молитва за мир в Україні», ініційована Буський-Центр Молодіжних Ініціатив за сприяння Буської міської ради та відділу освіти, культури, молоді та спорту, продовжує крокувати населеними пунктами Буської міської територіальної громади.

🙏10 серпня пройшов третій молитовний марш, який побував у селах Чучмани, Боложинів, Гумниська та Вербляни.

Участь у ньому взяли діти, парафіяни на чолі з священнослужителями місцевих храмів, старости округів, керівники народних домів, вчителі, бібліотекарі, учасники художньої самодіяльності сіл.

Духовна акція, як і попередні рази, пройшла змістовно та пізнавально.

Не менш насиченою та цікавою була і розважальна частина заходу, яка містила в собі майстер-класи з аква-гриму Роксолани Власенко, екскурсії в еко-куточок «Садиба Єнота» та в ягідний кооператив «Як бджола», де учасників акції пригостили ще й смачною піцою.

📃🍬Від Буської міської ради кожен учасник отримав солодкі гостинці та подяки від Буського міського голови Ростислава Сліпця.

✅Зазначимо, що акція «Молитва за мир в Україні» проводиться в рамках проєкту «Життя у Божій любові» за сприяння Буської міської ради та відділу освіти, культури, молоді та спорту, організатор - Буський центр молодіжних ініціатив.

‼️ 15 серпня спільна молитва об’єднає села: Ожидів, Йосипівку, Чішки, Кути та Олесько.