Сьогодні, 31 серпня, відбулася ХV сесія Буської міської ради, яку провів міський голова Ростислав Сліпець

Дата: 31.08.2023 16:46

Фото без описуДепутатським корпусом було розглянуто усі 30 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення, які у відведений законодавством строк будуть підписані міським головою та оприлюднені на нашому офіційному сайті.

Серед основних: питання внесення змін до бюджету на поточний рік, утворення Центру молодіжної соціально-культурної діяльності, внесення змін до Статуту КНП "Буська ЦРЛ, оренди комунального майна, затвердження та розроблення детальних планів територій, ряд земельних питань щодо погодження меж, уточнення розмірів, площ та конфігурації ділянок, передачі в оренду чи постійне користування, викупу, внесення змін в договори оренди, тощо.

✅Також депутати прийняли нові місцеві програми:

🔸 Програму надання одноразової допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на/за встановлення надмогильного пам’ятника на 2023-2025 роки;

🔸 Програму надання одноразової матеріальної допомоги пораненим, які брали( беруть) безпосередню участь у бойових діях або забезпечували ( забезпечують) здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії на 2023-2025 роки;

🔸 Програму відшкодування коштів на проведення освідчення на наркотичне та алкогольне сп'яніння на 2023 рік;

🔸 Програму проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників закладів освіти Буської територіальної громади на 2023 рік.

✅Внесли зміни до діючих програм:

🔸 Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Буської міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 17.02.2022 р. № 338;

🔸 Програми організації безоплатного поховання загиблих (померлих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні Буської міської територіальної громади на 2023 рік.