На умовах співфінансування придбано ще один автобус "Школярик" для перевезення учнів освітніх закладів нашої громади

Дата: 31.08.2023 16:50

Фото без описуСьогодні, 31 серпня, парк шкільних автобусів нашої громади поповнився ще одним новеньким "Школяриком", який було придбано для довезення учнів освітніх закладів на умовах співфінансування.

✅Участь в урочистій передачі автобуса у м.Львові взяла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Марія Ричель.

🔸"Вартість автобуса моделі ISUZU ATAMAN, який виготовило АТ «Черкаський автобус», 2 мільйони 944 тисячі грн (885 тис. грн (30%)- це кошти бюджету нашої громади, 2 059 тис. грн (70%) - кошти обласного та державного бюджетів). Цьогоріч громада отримає ще один шкільний автобус на таких самих умовах співфінансування", - повідомив Буський міський голова Ростислав Сліпець.

👉Зазначимо, що це вже другий новий «Школярик», отриманий з початку цього року, а усього автопарк відділу освіти, культури, молоді та спорту налічує на сьогодні 12 шкільних автобусів.

🙏Щира подяка від Буської міської територіальної громади Максим Козицький Львівська обласна державна адміністрація