Привітання з Днем Знань

Дата: 01.09.2023 07:39

Фото без описуВельмишановні вчителі, учні, їхні батьки – дружна освітянська родино Буської міської територіальної громади!

💐 Сердечно вітаємо з Першовереснем, яке завітало до нас в оберегах рідного Державного прапора і в сяйві Дня Незалежності України!

Знову ми на передньому краї боротьби за знання, на порозі нового 2023/2024 навчального року, який буде надскладним. Обтяжений кривавою рашистською війною з Україною, він ставить перед освітянами, батьківською спільнотою, громадою серйозні виклики.

🔸На першому місці - створення безпечного освітнього середовища (очного, змішаного, дистанційного) для наших дітей, педагогів.

💪Разом ми – сила, згуртована команда, яка наполегливо впроваджує стандарти національної освіти, засади Нової української школи.

🙏 Щиро вдячні вчителям, техперсоналу, батькам, благодійникам, усім, хто допоміг обладнати у ЗЗСО укриття для сховку під час повітряної тривоги за всіма вимогами державних служб.

Низький уклін Вам! Віримо, що й надалі ми подолаємо труднощі. Дамо дітям надійну зброю знань і навичок, виховаємо їх справжніми патріотами, готовими віддано служити Україні.

Попереду – непростий шлях, але ми його подолаємо. Своєю працею від першокласника до випускника і вчителя наблизимо досвітні вогні перемоги, чисте небо, квіти і благословенну Богом радість життя. Бо освіта – це наше майбутнє. Ми сьогодні в єдиному строю, під надійним захистом Бога і Збройних Сил України!

✅ Бажаємо всім доброго здоров`я, миру, милосердя, стійкості й мужності, єдності, сонячних ранків під покровом нашої рідної Матері України! З Першовереснем! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

З повагою

Буський міський голова                                                                                                      Ростислав СЛІПЕЦЬ

відділу освіти, культури, молоді

та спорту Буської міської ради                                                                                            Марія РИЧЕЛЬ