У Золочіві відбулася зустріч у форматі "питання-відповіді" з близькими українських захисників

Дата: 14.09.2023 15:25

Фото без описуСьогодні, 14 вересня, у м.Золочів у форматі «питання – відповідь» відбулася зустріч з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених, які отримали поранення, хто потребує юридичної підтримки.

Від нашої громади участь у зустрічі взяли близько 50 осіб.

Серед питань, які турбують родичів військових: процес оформлення документів, пошук та повернення тіл загиблих, проведення експертизи ДНК.

Також близькі військових цікавилися, яким чином проходить пошук зниклих безвісти військовослужбовців та який алгоритм роботи пошукових бригад, питання щодо пільг та соцвиплат.

🔸Фахівці відповідних структур відповіли на питання кожної родини військовослужбовців, ознайомилися з їх проблемами та за можливості сприятимуть їх вирішенню.

Зазначимо, що поїздку родичів військових у м.Золочів та транспорт організувала Буська міська рада.

‼️ Контакти та адреса офісів КЦ міст районного значення та центрів психосоціальної допомоги на карті

Зареєструватися до психолога можна за телефоном 112, або

Телефон контактного Центру у Львівській області 112

• Офіс допомоги Золочівський район - тел: 067-471-03-29

Також в Золочеві, на вул.Шашкевича, 31 працює група психологів від Малтійської служби. Скористатися безкоштовним психологічним супроводом та підтримкою Мальтійської служби можуть певні категорії людей: ветерани, захисники та захисниці, котрі перебувають на реабілітації, члени родин військових, місцеві мешканці, які мають погіршення психічного здоров’я, спричиненого війною та ВПО.

Детальніше за телефонами: 097 – 32 - 34 – 015 та 067 – 93 – 25 – 783.