У НД с.Лісок відбувся І тур кущового огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності

Дата: 18.09.2023 15:33

Фото без описуНа виконання Програми розвитку культури Буської міської територіальної громади на 2023-2025 рр., з метою активізації гурткової роботи сільських закладів культури, популяризації українського народного мистецтва, виявлення та підтримки талановитої молоді, культивування української національної культури та з метою патріотичного виховання підростаючого покоління на базі НД с.Лісок відбувся перший тур кущового огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності філій Народних домів під назвою «Зродились ми великої години».

🔸Завідувач закладу культури Мар’яна Тимошенко, розпочинаючи захід, висловила щирі слова подяки нашим мужнім захисникам. Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять усіх українських Героїв, які загинули, захищаючи нашу державу, зокрема й свого сельчанина – воїна-захисника Івана Точилова.

🔸На теренах благодатної землі Новосілківського старостинського округу привітала учасників огляду-конкурсу діловод Оксана Браташ, а всечесні отці Юрій Годісь та Андрій Вовк поблагословили всіх учасників заходу.

Мистецьку програму огляду-конкурсу розпочали господарі - хоровий колектив «Лісочок» та діти. Після виступу Мар’яна Тимошенко вручила запашний коровай директору Буського міського Народного дому Любові Огороднік.

Далі на сцені виступали найкращі колективи та виконавці Народних домів сіл Кудирявці (Вероніка Вовк, Уляна Рачинська, отець Андрій Вовк), Новосілки (церковний хор села та Валентина Коваль) , Купче (Володимир Кобільник, дует у складі Марії Рудак та Євгена Бакайчука, дует у складі Антона Грушицького та Євгена Бакайчука, Любов Рудак); Ріпнів (дівчачий викальний гурт «Україночки», Ірина Левків, Юлія Сокирко); Новий Милятин (Юстина Майгер, танцювальний гурток «Веселка», Анна Коваль, Ірина Дуткевич,Вікторія Лисак, вокальний гурт «Калинонька»); Старий Милятин (чоловічий вокальний ансамбль «Патріоти», жіночий вокальний ансамбль «Калинонька», жіноче вокальне тріо у складі І. Якимів, І. Миськів та М. Романюк); Волиця (вокальний дует у складі Олі Гели та Тетяни Броговської).

✅Кожен виступ був яскравим, вражаючим і емоційним, тому і довго не вщухали оплески вдячних глядачів.

🔸Закінчився огляд-конкурс, проте численні глядачі люди не поспішали додому: фотографувалися, спілкувалися, відвідали благодійну ярмарку, яка вирувала біля Народного дому.