У НД с.Стовпин відбувся ІІ кущовий огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності філій Народних домів

Дата: 24.09.2023 19:38

Фото без описуУ неділю, 24 вересня, у Народному домі с. Стовпин відбувся II кущовий огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності філій Народних домів Буської міської територіальної громади «Зродились ми великої години».

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять свого земляка-військовослужбовця Івана Зеліска та всіх Героїв, які загинули на війні з російськими окупантами, захищаючи Україну.

Привітали учасників та гостей огляду-конкурсу староста Чанизького старостинського округу Ігор Політило та директорка Буського міського Народного дому Любов Огороднік. Вони побажали вдалих та гарних виступів конкурсантам, глядачам - гарного перегляду і приємних вражень.

Учасники художньої самодіяльності НД с. Стовпин та завідувачка Галина Совтис гостинно зустріли гостей запашним українським короваєм.

Далі на сцені Стовпинського Народного дому відбулося мистецьке дійство за участі найкращих аматорських колективів та виконавців філій НД:

- с.Стовпин - дитячий колектив «Ми українці» та Єлизавета Дзендзелюк;

- с.Чаниж – жіночий вокальний ансамбль «Берегиня», Дем’ян Гаврилюк;

- с.Соколя – Ірина Козак, дует у складі Марії Щур та Степана Метельського, читець Марія Щур;

- с.Топорів – дует у складі Василя Мандрики та Андрія Петринки;

- с.Гута – вокаліста Анастасія Жучковська;

- с.Соколівка – жіноче вокальне тріо у складі Мирослави Леськів, Наталії Кошіль та Ірини Зробок;

- с.Гутисько – Тур’янське – Марія Івахів та Вікторія Олива;

- с.Грабова – вокальний колектив «Грабівчани» і дует у складі Вікторії Євтушенко та Олени Лукасевич;

- с. Заводське – читець Антон Галась, вокаліст Іван Манчура, читець і завідувач Народного дому Марія Дацко;

- с.Побужани – дитячий вокальний ансамбль «Побужанські соловейки», Соломія Корчаковська, читець Юлія Павлушок;

- с.Переволочна – Народний фольклорний колектив «Джерело» (керівник Ольга Мисак), читці Юля Чапля і завідувачка Надія Боднарчук, дівоче вокальне тріо у складі Роксолани Сосновської, Алли Мисак та Юлії Чаплі.

Організатори та чисельні глядачі вкотре переконалися, що мистецтво – це також зброя. Адже допоки лине невмируща українська пісня, звучить живе українське слово - непереможний наш волелюбний український народ.

Саме такі заходи сприяють покращенню патріотичного, ідейно-естетичного і морального виховання молоді, формуванню художніх смаків та розвитку їх творчих здібностей та інтересів, а також підвищенню художньо-виконавської майстерності колективів Народних домів нашої громади.