З 16 по 21 жовтня у Львові відбувся тиждень навчань з доступності «Послуги без бар'єрів»

Дата: 22.10.2023 14:37

Фото без описуСеред їх учасників були й представники нашої громади з числа працівників органу місцевого самоврядування, закладів сфери освіти та культури, водії автобусів.

Мета навчань – підвищення якості надання публічних послуг для усіх категорій населення, усунення нерівності та досягнення інклюзії.

Навчання включало теоретичну частину (про коректну комунікацію і взаємодію, архітектурну доступність та безбар’єрність послуг) та практичну (з учасниками моделювали ситуацію та оцінювали простір з погляду безбар’єрності). В кінці навчання всі учасники пройшли тестування.

Окрім того, для кожної цільової групи розробили буклети з відібраною інформацією, щоб вони могли завжди ними скористатись і пригадати найважливіше.

Зазначимо, що тиждень навчань було зреалізовано в межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії.