В Буську відкрили після реконструкції Центр надання адміністративних послуг

Дата: 22.11.2023 12:27

Фото без описуВ Буську 21 листопада урочисто відкрили та освятили після реконструкції частини приміщень адмінбудинку Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради.

🔸 Участь у відкритті нового приміщення ЦНАПу взяли участь гості: заступник начальника Львівської ОВА з з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Кулепін, начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА Максим Столярчук, начальник Золочівської РВА Василь Маркевич, начальник відділу розвитку надання адміністративних послуг Управління з питань цифрового розвитку ЛОВА Галина Тупісь.

🔸Звертаючись до учасників урочистості, Буський міський голова Ростислав Сліпець подякував керівництву Львівська обласна державна адміністрація за співфінансування з обласного бюджету на проведення реконструкції та закупівлю необхідної техніки, відзначив, що мешканці громади матимуть відтепер ще більше можливостей отримувати якісні адміністративні послуги в комфортних умовах.

🔸 Освятили приміщення ЦНАПу, робочі місця адміністраторів настоятелі храмів міста: отець Петро Салабай та отець Андрій Баглай.

З музичним вітанням виступили викладачі та учні Буської музичної школи, Народний ансамбль пісні та музики «Зорецвіт».

🙏 Дякуємо нашим захисникам за можливість жити, вчитись та працювати.

Вела урочистість методист МНД Оксана Піджарко.

📌 Довідково. Під час реконструкції :

- проведено ремонт приміщення;

- закуплено меблі;

- закуплено комп’ютерну техніку.

Штатна чисельність ЦНАП – 7 працівників + 13 віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП у старостинських округах.

Кількість адміністративних послуг, які надаватимуться через відділ «ЦНАП» – 232, через віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП - 108.