Добра справа: церковна громада с.Ріпнів наколядувала на три дрони

Дата: 11.01.2024 12:23

Фото без описуЩоб зібрати кошти для ЗСУ, релігійна громада УГКЦ Покрову Пресвятої Богородиці с.Ріпнів вирушила з колядою до місцевих жителів. Їм вдалось зібрати 54 тис.грн., які передали до міської ради.

✊Проєкт "Злий лелека Буської міської ради" прийняв рішення придбати три дрони з акумуляторами для наших захисників.

✅«Велике спасибі релігійній громаді села Ріпнів за вашу щедрість, вираз відданості та підтримку наших захисників. Дрони рятують життя нашим захисникам, тому ми закликаємо підтримувати ініціативу "Злий лелека Буської міської ради" у придбанні цих сучасних помічників для наших військових», — зазначив Ростислав Сліпець, Буський міський голова.

🛩️Отже, дрони — УК-8 «Хмарочос»

(FPV) складаються з рами Source One HD безколекторного двигуна 2810 (1180KV); політного стеку (політний контролер та регулятор швидкості) SpeedyBee F405 V3 BLS 50A 30x30; відеопередавача IFlight BLITZ Whoop 5.8G 2.5W VTX (1500mW 1.2G/1.3G 1.5W VTX - опція); FPV камери Foxeer Micro Cat 3 1200TVL 0.00001Lux Starlight; приймача Happymodel ExpressLRS ES900RX 915MHz; пропелера HQProp 8-дюймовий 3-х лопатевий та FPV Антени Foxeer Lollipop 4 2.6dBi High Gain SMA RHCP 15cm та акамуляторної батереї.

🇺🇦Вагомий внесок для нашої спільної перемоги!