Українським захисникам передали ще один дрон на передову

Дата: 11.01.2024 15:30

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo вартістю 102 440 грн, маркований емблемою «Злий лелека», отримають воїни 103 окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України від Буської міської територіальної громади. В цій бригаді служать чимало мешканців нашої громади. Тож квадрокоптер допомагатиме їм відстежувати позиції окупантів, передавати координати їх базування чи переміщень.

✅На купівлю дрона зібрали кошти працівники виконавчого комітету Буської міської ради, міського комунального підприємства та Буського міського Народного дому.

✊Також велика подяка Народному театральному колективу «Свічадо», який з благодійним Різдвяним вертепом побував в багатьох установах, організаціях, торговельних центрах Буська, жителям с.Чаниж, які провели благодійний концерт на Водохреще, зібравши 23600 грн, та мешканцям с.Купче, які цього ж дня організували виступ вертепу «Каменяр» в місцевому народному домі, зібравши 12400 грн.

А ще всім учасникам художньої самодіяльності, мистецьким колективам Народних домів і глядачам, які донатили наприкінці грудня під час зимового фестивалю «Різдво на площі Ринок» та благодійного ярмарку Буського молодіжного центру.

‼️Зазначимо, що квадрокоптер DJI Mavic 3 fly more combo обладнаний високоякісною професійною камерою та потужним акумулятором, швидкий та компактний, здатний підніматися на висоту до 6 км, літати на відстань до 28 км та розвивати швидкість польоту 21 м/с.

‼️‼️Сьогодні потужний квадрокоптер передали через п.Надію Поцілуйко, дружину солдата з с.Чаниж, який служить у 103-й окремій бригаді територіальної оборони Збройних Сил України.

🤝✊🇺🇦Дякуємо нашим захисникам за можливість жити, вчитися, працювати.

Разом до Перемоги!