Дата: 15.01.2024 15:21

Сьогодні, 15 січня, Буський міський голова Ростислав Сліпець на запрошення командування та особового складу взяв участь в урочистостях з нагоди 31-ї річниці створення військового госпіталю Національної Гвардії України в м.Золочів.

🔸 Від командувача НГУ бригадного генерала Олександра Півненка та особового складу госпіталю Ростислав Сліпець отримав Подяку за підтримку воїнів-захисників та виділення фінансової допомоги від Буської міської територіальної громади на розбудову військового госпіталю.

🔸 Як зазначив Ростислав Сліпець, ця Подяка є оцінкою роботи усієї нашої громади.

Особлива вдячність за турботу та підтримку військових у госпіталі парафіяльній громаді церкви Св.Ап.Петра і Павла в Буську (о.Петру Салабаю, о.Івану Салабаю), Побужанському старостинському округу (старості Тарасу Наконечному, депутату Марії Гаєвській, директору місцевого ЗЗСО Миколі Лук’янчуку).