Молодь та працівники відділу освіти вчилися виготовляти Стрітенські свячки

Дата: 18.01.2024 10:19

Фото без опису18 січня у приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради Молодіжним центром та Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено творчу майстерку «Виготовлення Стрітенських свічок з вощини» для працівників відділу, юнаків та юнок нашої громади.

🐝🍯🥰 Як відомо, свічки з натурального воску володіють не лише чудовим ароматом, а й цілющими властивостями. Під час його розплавлення в повітря виділяється близько 50 різних речовин і ефірних сполук, що надходять при вдиханні безпосередньо в легені. Це дуже корисно для дихальної системи людини. Окрім цього, у бджолиному воску міститься прополіс, який також виділяється при згорянні. Він є природним антисептиком і добре очищує повітря від хвороботворних мікроорганізмів. Чимала кількість ефірних олій у такій свічці допомагає нормалізувати і поліпшити стан організму, сприяє підняттю настрою і заспокоєнню. А якщо це Стрітенська свічка з вощини, то вона має також силу оберігати від стихійних лих та усього злого.

💐🎗️Такі чудові рукотвори учасники заходу виготовили власноруч. Вощина, яку використовували, мала вже гарний візерунок бджолиних сот. Декорували свічки кольоровими сухоцвітами, красивими вишитими та патріотичними синьо-жовтими стрічками, мереживом тощо.

🇺🇦 Також молодь долучилася до виготовлення Стрітенських свічок з вощини нашим Захисникам. Освячені свічки передамо воїнам ЗСУ.

💙💛Атмосфера була затишною, привітною та дружньою. Дякуємо активній, талановитій та відповідальній молоді нашої громади та усім, хто взяв участь у творчій майстерці. Хоч «складними шляхами ми йдемо», але з одною думкою, одним бажанням і вірою в те, що Перемога України буде!