Для дітей пільгових категорії у Буську відбулося зимове свято "Розколяда"

Дата: 19.01.2024 14:25

Фото без описуСьогодні, 19 січня, у відпочинковому комплексі "Заїжджий двір - Антон" Буська міська рада організувала підсумкове зимове свято «Розколяда» для 73 дітей: Буської організації осіб з інвалідністю, ДБСТ родини Горошко, сім'ї О.Дадак, дітей загиблих на війні захисників та дітей, сім'ї яких перебувають у вкрай складних життєвих обставинах.

❄️ Привітали з зимовими святами дітей та їх батьків, побажали миру нашій країні та якнайшвидшого завершення війни Буський міський голова Ростислав Сліпець і настоятель костелу Св.Станіслава в Буську отець Міхал Трач.

🔸 Опісля, юні бущани мали нагоду переглянути змістовну концертну програму, взяти участь у різноманітних іграх, руханці, які провели М.Цюпка і О.Піджарко, майстер-класі "Виготовлення свічок з вощини та їх декорування", який організував для них Буський молодіжний центр (М.Шквір), сфотографуватися з духовною істотою - Ангелом.

🌟 Створили святкову атмосферу дійства: Народна хореографічна студія "Арніка" (кер.Андрій Діяк), Зразковий ансамбль танцю "Нові зірки" (кер. Мар'яна Цюпка), дитячий вертеп костелу Св.Станіслава, вокалісти Галина Копитко та Владислава Банах, яка була впродовж свята в ролі "Ангела", ведуча – директор Буського МНД Любов Огороднік.

🔸 Насамкінець заходу усі діти отримали пакунки з подарунками (настільні ігри, книги, м’які іграшки, канцтовари, конструктори, набори з засобами гігієни), почастувалися солодощами та смачною піцою.

🙏 Буська міська рада щиро вдячна благодійникам, які надали для придбання подарунків дітям пільгових категорій 50 тис. грн, дякує за долучення до організації заходу отцям костелу Св. Станіслава у Буську Юрію Лису MS і Міхалу Трачу MS, а ще власнику відпочинкового комплексу "Заїжджий двір" Антону Рудишину, який безкоштовно надав приміщення для проведення заходу.