Жителі Побужанського старостинського округу продовжують допомагати ЗСУ

Дата: 23.01.2024 14:55

Фото без описуМета кожного українця – невпинно допомагати Збройним Силам України. За час від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, були проведені благодійні заходи чи не в кожному населеному пункті Буської громади. Постійно долучаються до допомоги нашим захисникам й мешканці Побужанського старостинського округу.

💪Завдяки їхній активності та патріотизму закуплено для 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила сучасний квадрокоптер DJI MAVIC 3 (84 тис.грн.), також рацію MOTOROLA для 103 бригади 64 батальйону (26 тис. 600 грн.), а ще: колеса до автомобіля ЗІЛ - 10 000 грн. для 24 бригади; рюкзаки, спальники - 10 000 грн. для 10 бригади; долучилися до збору на машину 10 000 грн. для 3 штурмової бригади та передали 4 000 грн. для пораненого воїна Легкого Віктора.

✅Загалом громадою округу було зібрано понад 144 тис.грн. ✊

🙏Вдячні учням та колективу Побужанського ЗЗСО, які організували коляду по селу, благодійний концерт та ярмарки; парафіянам церкви Воскресіння Господнього с.Побужани, мешканцям с.Волиця-Деревлянська та с.Соколя.

Переможемо ворога разом!🇺🇦