Громада села Старий Милятин закупила 6 дронів для наших захисників

Дата: 23.01.2024 16:21

Фото без описуДругий рік поспіль триває повномасштабна кровопролитна війна, яка ні на день не дає перепочити ані військовим, ані цивільному населенню. Щоб допомогти нашим захисникам, у селах Буської громади продовжують збирати кошти та купувати FPV-дрони.

✅Так, громада с.Старий Милятин зібрала кошти колядою і придбала 6 дронів.

▶️«Пташки» передані до наших захисників 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, які виконують бойові завдання на Костянтинівському напрямку, що на Донеччині та 24 БІЗ інженерно-саперної роти, яка виконує бойові завдання на Слов’янському напрямку( Донеччина).

📍«Будемо підтримувати наших захисників та захисниць поки це буде потрібно», – зазначає громада.

🙏Дякуємо громаді села, старості, які продовжують максимально сприяти Збройним силам України та посилювати обороноздатність держави.