В Ожидівському старостинському окрузі громада купила для фронтової медсестри автомобіль

Дата: 25.01.2024 16:13

Фото без описуАктивна громада зібрала кошти та придбала необхідний автомобіль для 103 бригади 64 батальйону, де служить фронтовою медсестрою – мешканка с.Закомар’я.

✅Це вже другий автомобіль, який з початку війни придбали для захисників громада села Ожидів.

▶️Придбаний автомобіль вже отримали наші захисники та захисниці. Командир роти вогневої підтримки Ігор Шелест подякував за надзвичайну важливу допомогу та побажав мешканцям громади міцного здоров’я, витримки та мирного неба над головами.

🌹На сьогодні із мальовничого села Ожидів у Збройних силах України служать майже 90 осіб. Для них громада активно щоразу збирає продукти харчування, різні смаколики, закупляє дрони, тепловізори тощо.

Тил допомагає кувати Перемогу!