У Новому Милятині відбувся тренінг для школярів на тему: "Як зберегти ментальне здоров'я"

Дата: 29.01.2024 14:51

Фото без опису26 січня у приміщенні Новомилятинського ЗЗСО І-ІІІ ст. за ініціативи Буського молодіжного центру та Центру професійного розвитку педагогічних працівників Буської міської ради відбувся цікавий та корисний тренінг для школярів на тему: "Як зберегти ментальне здоров'я".

🥰 Тренінг провели психолог Галина Момотко та директор Буського молодіжного центру Марія Шквір.

😇🔑 Мета тренінгу: розвинути резильєнтність, розширити знання про стрес, як знизити рівень тривожності, сформувати позитивну світоглядну позицію, покращити психоемоційний стан молоді, навчити новим стратегіям поведінки для збереження ментального здоров’я.

Під час тренінгу його учасники дізналися цікаву інформацію, охоче обговорювали складові психічного здоров'я, відпрацьовували навички швидкого відволікання від тривожного стану, вчилися стабілізувати свою психіку та емоційний стан, отримали рекомендації щодо шляхів гармонізації особистості та підтримання особистого психічного здоров'я.

🧾 Також кожен міг взяти тематичні інформаційні буклети.

🫶 Наприкінці тренінгу в усіх залишилися позитивні емоції.

Зазначимо, що захід відбувся за підтримки Буської міської ради та відділу освіти, культури, молоді та спорту. Щира подяка Галині Момотко за допомогу в його організації та молоді громади за активність.

❗❗❗ Бережіть себе і дбайте про тих людей, які поруч з вами!