В Буську вшанували Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 15:42

Фото без описуСьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, керівництво міської ради на чолі з головою Ростиславом Сліпцем, депутати, майданівці, учні навчальних закладів міста, представники установ та організацій нашої громади, містяни прийшли до меморіалу Героїв Небесної Сотні в Буську, аби разом помолитися за українських Героїв, запалити лампадки, покласти квіти, згадати переломні лютневі дні 2014 року, коли мільйони українців вийшли на майдани, аби захистити своє право на Свободу, гідне життя, європейське майбутнє для себе та своїх дітей.

✝️Панахиду за загиблими Героями Революції Гідності відслужив настоятель храму Св.Ап. Петра і Павла ПЦУ, отець-декан Петро Салабай.

🔸 З промовами до учасників заходу звернулися Буський міський голова Ростислав Сліпець, учасник Майдану, волонтер Ігор Репецький, які акцентували увагу на подвигу майданців у боротьбі за європейське майбутнє, яка триває і до сьогодні у війні з російським агресором, закликали продовжувати допомагати військовим і вірити у нашу Перемогу.

🔸Пісні «Ангели Майдану» та «Журавлі» виконала Олена Дзендзелюк.

✝️ Вічна пам'ять загиблим Героям Небесної Сотні та усім українським захисникам, що полягли у боротьбі за нашу державу!

🇺🇦 Слава Україні! Героям слава!