Родинам загиблих захисників Буської МТГ передали державні нагороди

Дата: 07.03.2024 16:33

Фото без описуСьогодні, 7 березня, перед початком XIХ сесії Буської міської ради відбулося вручення нагород:

- орденів “За мужність” ІІІ ступеня родинам загиблих захисників - солдата МАЦЬКІВА РОСТИСЛАВА ІГОРОВИЧА та солдата РОМАНЮКА МИХАЙЛА МИХАЙЛОВИЧА;

- ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня - родині загиблого старшого лейтенанта КАШТЕЛЯНСЬКОГО ВІКТОРА ВОЛОДИМИРОВИЧА;

- нагрудного знака 111-ї обр ТрО ІІІ ступеня - родині загиблого воїна ГАВРИЛЮКА РОМАНА ЙОСИФОВИЧА.

🔸 Укази Президента України № 433/2023, № 438/2023, №741/2023 "Про відзначення державними нагородами України" та Наказ №24/на АГД командира в/ч А7039 про нагородження нагрудним знаком зачитав заступник начальника Другого відділу Золочівського РТЦ та СП капітан Богдан Кубіцький.

🔸 Вручив нагороди рідним воїнів, які віддали своє життя за Україну, її незалежність та територіальну цілісність Буський міський голова Ростислав Сліпець.

Очільник нашої громади Ростислав Сліпець запевнив родини загиблих військовослужбовців як у своїй всебічній підтримці, так і в підтримці усього депутатського корпусу.

🙏Хвилиною мовчання учасники засідання вшанували усіх полеглих на війні. Мелодію "Молитва" Мирослава Скорика виконав скрипаль Арсен Дадак, поезію "Нащо мені білі крила" прочитала директор НД с.Новий Милятин Ірина Дуткевич.

🇺🇦 Вічна слава і вічна пам'ять Героям України, які віддали своє життя за наше майбутнє!