Відбулося перше пленарне засідання ХІХ сесії Буської міської ради

Дата: 07.03.2024 16:39

Фото без описуСьогодні, 7 березня, відбулося перше пленарне засідання XIХ сесії Буської міської ради, яке провів міський голова Ростислав Сліпець.

🔸 Депутатський корпус розглянув та прийняв рішення з 29 питань порядку денного.

Серед основних: Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня» за 2023 рік; Про виконання міського бюджету Буської територіальної громади Золочівського району Львівської області за 2023 рік; Про затвердження Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади до 2027 року.

Також депутати внесли зміни до показників бюджету громади на 2024 рік; внесли зміни до складу виконавчого комітету; затвердили звіт та новий план роботи міської ради на поточний рік; нову редакцію Статуту Буського МКП; рішення виконавчого комітету, внесли зміни до Програми організації безоплатного поховання загиблих (померлих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні Буської міської територіальної громади на 2024 рік; затвердили детальні плани територій; надали згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Буської міської територіальної громади нежитлових будівель військового містечка №11 по вул. Львівській у м.Буську, підтримали Звернення до комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності щодо політичних переслідувань розвідника Червінського Романа Григоровича, ін.

🔸З усіма прийнятими рішеннями, поіменними голосуваннями депутатів можна буде ознайомитися на офіційному сайті Буської міської ради у розділі "Сесії" у відведений законодавством строк.