Переможець Кубка Буської МТГ з футзалу - команда ФК "Стандарт" (с.Побужани)

Дата: 10.03.2024 11:58

Фото без описуКубок Буської МТГ з футзалу виборола вдруге поспіль команда ФК "Стандарт" (с.Побужани), яка у фінальному поєдинку в неділю, 10 березня, перемогла у напруженій безкомпромісній боротьбі команду ФК «Буг» (м.Буськ).

🔸 Основний час поєдинку завершився бойовою нічиєю 2:2, у додатковий час команді Побужан вдалося забити переможний гол та стати володарем Кубка 2024 року.

🏆 Гравці команди-переможниці були нагороджені Кубком та медалями, гравці ФК "Буг" - медалями. Нагородження провели: голова Федерації футболу Буської МТГ Андрій Курій та директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник.

⚽️ Варто відзначити, що боротьбу за футбольний трофей турніру вели 12 команд нашої громади.

Попереду ще розіграш Кубка Весни і відкладений фінал Кубка Осені, який не вдалося провести, у зв'язку з несприятливими погодними умовами.

🙏 Команди вдячні за сприяння у розвитку футболу в нашій громаді Буському міському голові Ростиславу Сліпцю та нашим мужнім захисникам, які захищають від російських окупантів незалежність та територіальну цілісність держави.