З початку року на потреби ЗСУ Буська міська рада перерахувала 2 млн 800 тис. грн

Дата: 05.04.2024 09:26

Фото без описуБуська міська рада 4 квітня вчергове перерахувала кошти нашим мужнім захисникам, які боронять країну від російських окупаційних сил.

500 тис. гривень отримала військова частина А4821 68-ї окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша, у складі якої захищають територію України чимало воїнів з нашої громади під командуванням земляка Михайла Соляревича.

🔸 Зазначимо, що з початку року Буською міською радою з бюджету громади перераховано на потреби Збройних Сил України кошти у сумі 2 млн 800 тис. гривень.

🙏 Мешканці громади вдячні нашим героям за можливість жити, навчатися і працювати на своїй землі, під рідним прапором України!

🇺🇦 Наближаймо перемогу разом!